Dita MIDNIGHT SPECIAL DT DRX-2010D-60-Z Unisex Aviator Sunglasses
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
09
quantity
Product details
Category
Dita MIDNIGHT SPECIAL DT DRX-2010D-60-Z Unisex 12K Gold Brown Gradient Lens Sunglasses
  • Frame Color - 12K Gold
  • Frame Style - Aviator
  • Frame Material - Metal
  • Lens Color - Brown Gradient Lens
  • Protection - UV Protected
  • Includes - Dita box, case, cloth and paperwork *may vary from picture
  • Size - Lens 60 mm x bridge 16 mm x arms 140 mm